Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolno nagrywać obrady rady pedagogicznej, czy nie?

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 4 maja 2009 r. o 21:20
SZUKAM PRACY !!!!!!!! MAM UKOŃCZONE TECHNIKUM MLECZARSTWA, ZNAM SIĘ NA NABIALE CHĘTNIE BYM ZOSTAŁA DYREKTOREM SZKOŁY, PONADTO MĄŻ MÓJ JEST RADNYM. CZY MOGĘ LICZYĆ NA ETAT DYREKTORA PODSTAWÓWKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że masz szanse! Musisz tylko przejść wszystkie etapy rekrutacji! W saunie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najw. Komisja Rekrutacyjna napisał:
Oczywiście że masz szanse! Musisz tylko przejść wszystkie etapy rekrutacji! W saunie!
[b][b]CO BYSCIE TU NIE PISALI TO I TAK KWALIFIKUJE SIE NA POZBAWIENIE MANDATU RADNEGO POWIATU BIALSKIEGO RYSZARDA BOSIA. DO TEJ CZYNNOŚCI PRZYSTĄPIMY PO SKOMLETOWANIU MATERIAŁU DOWODOWEGO, KTÓRY TO PROCES JEST JUŻ Z URZĘDU WSZCZĘTY.[/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak strasz aż się zesrasz a twój smród to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOCHAMY CIE NASZ ADYRKCJO KOPNIENIEMY CIĘ GDY OD NAS ZARZDAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My nauczyciele zatrudnieni przez wójta Hurę popieramy naszą kochana dyrekcję! Go to the top of the pageraport +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
[b][b]CO BYSCIE TU NIE PISALI TO I TAK KWALIFIKUJE SIE NA POZBAWIENIE MANDATU RADNEGO POWIATU BIALSKIEGO RYSZARDA BOSIA. DO TEJ CZYNNOŚCI PRZYSTĄPIMY PO SKOMLETOWANIU MATERIAŁU DOWODOWEGO, KTÓRY TO PROCES JEST JUŻ Z URZĘDU WSZCZĘTY.[/b][/b]
Piszesz jakbyś wyrokami szafował, na ziemi tylko , na ziemi, od mądrej opozycji trzeba sie uczyć, a nie ją niszczyć, widzi więcej tego co na stanowisku będąc nie widać.Życiej jest długie, może nie zawsze bedzięsz na stanowisku urz ędowym, więc czas na wyrównanie jeszcze nie raz będzie, nie krzywdz ludzi w zacietosci i zatwardzałosci bo i tu kosciół na niewiele sie zda, ale łzy ludzkie są ciężkie, i tego możesz się naprawdę bać, spadają i ciążą, nijak ich zdjąc bo już wśiakły, jak nie na ciebie to na twoje dzieci spadnie ich brzemię, a jak cierpienia doswiadczysz to zpłaczesz , oj zapłaczesz !!!!!!!!!! i będziesz sie pytał dlaczecgo ? opdpwiedz w " podłości i nienawisci " jest w wielu postach >>>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale się bluzgają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nad Janowem - czarna klamka zapadła? Wierzyć się nie chce, że człowiek rozum stracił! - Pisze listy do diabła Diabeł szczęśliwy... bez miary... Wywija, kręci ogonem- Zachęca - przyjdź! przyjdź do mnie!- Bij czołem przed moim tronem! Nie ustawaj, maluj mój obraz! Prosi... pisz do mnie częściej. Uwielbiam mieszkać - tak po diabelsku W tej małej skrzynce diabelskiej! Zrób dla mnie wszystko, Nie ustawaj w walce! Lubię gdy piszesz, lubię patrzeć - jak skaczą po klawiaturze- identyczne jak moje - twoje nieludzkie palce. Wymiary masz - idealne, Toczka w toczkę - dokładne! Jesteś - moim głosem, Jesteś - moim zwierciadłem! Włazisz ze mną w buciorach, Do świętego Kościoła- By plamić wszystko, co święte. Po co - ci woda święcona? - W saunach zanurzaj ręce. Troszeczkę zmartwiony jestem... Czy klamka - do końca zapadła? - Lecz cieszę się niezmiernie - Gdy wzrastasz na miarę diabła. Przyjęto mnie w Janowie - Chyba marwić się nie muszę... Zawarłeś ze mną - umowę. Przyrzekam: przyjdę po twoją duszę! ....................................................... Otrząśnij się człowieku - nim zapadnie klamka! Spróbuj - nie jutro - lecz dzisiaj - Przegonić z Janowa - diabła [/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dilek napisał:
Czy nad Janowem - czarna klamka zapadła? Wierzyć się nie chce, że człowiek rozum stracił! - Pisze listy do diabła Diabeł szczęśliwy... bez miary... Wywija, kręci ogonem- Zachęca - przyjdź! przyjdź do mnie!- Bij czołem przed moim tronem! Nie ustawaj, maluj mój obraz! Prosi... pisz do mnie częściej. Uwielbiam mieszkać - tak po diabelsku W tej małej skrzynce diabelskiej! Zrób dla mnie wszystko, Nie ustawaj w walce! Lubię gdy piszesz, lubię patrzeć - jak skaczą po klawiaturze- identyczne jak moje - twoje nieludzkie palce. Wymiary masz - idealne, Toczka w toczkę - dokładne! Jesteś - moim głosem, Jesteś - moim zwierciadłem! Włazisz ze mną w buciorach, Do świętego Kościoła- By plamić wszystko, co święte. Po co - ci woda święcona? - W saunach zanurzaj ręce. Troszeczkę zmartwiony jestem... Czy klamka - do końca zapadła? - Lecz cieszę się niezmiernie - Gdy wzrastasz na miarę diabła. Przyjęto mnie w Janowie - Chyba marwić się nie muszę... Zawarłeś ze mną - umowę. Przyrzekam: przyjdę po twoją duszę! ....................................................... Otrząśnij się człowieku - nim zapadnie klamka! Spróbuj - nie jutro - lecz dzisiaj - Przegonić z Janowa - diabła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te Panie z artykułu są jeszcze pedagogami>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babajaga napisał:
Tak tak strasz aż się zesrasz a twój smród to co?
Skoro o smrodzie... Odwiedziłam podczas Komunii Janów Podl. i o zgrozo - konie, świnie w centrum miasta, powybijane szyby na śmierdzącej posesji i pokrzywy pod oknami. Tak wygląda centrum Janow. A kiedyś, już sporo lat temu to było tak piękne miasteczko mojej młodości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CISZA WYBORCZA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość Janowa napisał:
Skoro o smrodzie... Odwiedziłam podczas Komunii Janów Podl. i o zgrozo - konie, świnie w centrum miasta, powybijane szyby na śmierdzącej posesji i pokrzywy pod oknami. Tak wygląda centrum Janow. A kiedyś, już sporo lat temu to było tak piękne miasteczko mojej młodości.
Dobry żart Janów i porządek! Co innego Konstantynów! Odkąd pamiętam w Janowie zawsze był syf malaria i korniki. W centrum nawet koszy na śmieci nie było a grota Naruszewicza była zawalona gnojem. Pod kościołkiem był szalet menele z monopolowego mieli niedaleko toaletę. Koło "Katedry" stał "piękny" kiosk prawie równie śliczny jak buda "cpn". To jest janowski porządek z twojej młodości? Teraz to jest pięknie - przynajmniej zielono! A bydzie jyszcze pikniej jak starosta "łajzowski" chodniki do samiuśkiej stadniny zafunduje wam - HEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to jest pięknie - przynajmniej zielono! A bydzie jyszcze pikniej jak starosta "łajzowski" chodniki do samiuśkiej stadniny zafunduje wam - HEJ!!! Zielono ? chyba partyjnie z psl-u ! Marszałek Stefaniuk po wyborach tydzień wisi na tabliczkach przed szkołą, choć niby wszyscy w Janowie to zieloni tak dbają o człowieka co im wielokrotnie pomógł powsadzać sie na stołki !!! wstyd i hanba ! a co do starosty to, niczego nie funduje z własnej kieszeni, to sa wszystkich pieniadze! Na stadninę przyjeźdza wiele znanych ludzi, a że na zadupiu ulice sa odnawiane a na stadninę nie, to efekt przepychanki politycznej, kto komu da szkołę, lub zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ 19.06.2009, 01:23:35) * "Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Zwolenniku międzyrzeckiego PSL-u jak już nas WYBORCÓW i grzybowych PRZECIWNIKÓW nawyzywałeś, to napisz również: - dlaczego nie ma w mieście OBIECYWANYCH ogromnych funduszy unijnych? - dlaczego nie powstają OBIECYWANE "schetynówki"? - dlaczego burmistrz utwardzał parkingi BEZ POZWOLEŃ budowlanych? - dlaczego nie powstała OBIECYWANA trzecia obwodnica miejska? - dlaczego nie powstają OBIECYWANE miejsca pracy dla mlodych mieszkańców? - dlaczego burmistrz nie załatwił ŻADNEGO poważnego inwestora? - dlaczego nie powstaje kilkakrotnie OBIECYWANE kolegium językowe? - dlaczego w szkole miejskiej BIJĄ DZIECKO, a pan dyrektor w to nie wierzy? - dlaczego po Krznie nie pływają OBIECYWANE kajaki i port kajakowy jest niewykorzystywany ? - dlaczego miasto jest tak BRUDNE i zaniedbane? - dlaczego burmistrz POZWALA po ul. 3 maja jeździć TIR-om? - dlaczego żwirownia nie jest jeszcze "KOMPLEKSOWO" zagospodarowana? - dlaczego burmistrz zbudował DROGĘ DLA ELITY na stanicy, a nie naprawił ul. Kościuszki? - dlaczego burmistrz chciał SPRZEDAC STANICĘ za plecami wędkarzy? - dlaczego na żwirowni jest tak ZAŚMIECONA i brudna? - dlaczego w czasie wakacji miejskie kąpielisko NIE MA RATOWNIKA? - dlaczego na dworcu kolejowym jest tak BRUDNO i brzydko? - dlaczego nie powstał OBIECYWANY gród rycerski? - dlaczego na skwerku nie ma MAT ANTY-POŚLIZGOWYCH? - dlaczego burmistrz zatrudnia się EMERYTÓW, a zwalnia ludzi młodych? - dlaczego nie ma BEZPŁATNEGO INTERNETU dla wszystkich? - dlaczego w ogólniaku NIE MA OBIECYWANEJ BIBLIOTEKI z otrzymanego spadku? - dlaczego po raz kolejny miasto PODNOSI OPŁATY komunalne? - dlaczego mieszkańcy ul. Kościuszki NARZEKAJĄ na złą jakość wody? - dlaczego PODNIESIONO ceny ciepła w blokach? - dlaczego burmistrz nie tworzy GWARANTOWANEJ trwałej bazy akademickiej w naszym miescie? - dlaczego nie ma OBIECYWANYCH turystów? - dlaczego komendant straży miejskiej, NAZYWA przyjezdnych "bydłem"? - dlaczego w mieszkaniach komunalnych ludzie "ZNAJDUJĄ grzyba"? - dlaczego w bloku komunalnym grupy wyrostków PALĄ na klatkach schodowych OGNISKA? - dlaczego burmistrz kupił NOWY SŁUŻBOWY SAMOCHÓD za ponad 60 tysięcy złotych, a starego nie sprzedał? - dlaczego dyrektor domu kultury MUSI MIEĆ służbowe auto? - dlaczego auto straży miejskiej jest NIEOZNAKOWANE "kogutem"? - dlaczego straż miejska "ZREZYGNOWAŁA" z używania odblaskowych kamizelek i jest przez to "TAJNA"? - dlaczego burmistrz rozpoczyna "inwestycje" NIE KONSULTUJĄC ich z radnymi i mieszkańcami? - dlaczego jeszcze nie ma OBIECYWANEGO znaku graficznego - LOGO MIASTA? - dlaczego wprowadzono ZACIEMNIENIE i lampy uliczne zapalały się zbyt późno? - dlaczego burmistrz chce PRZEJĄĆ pałac Potockich? - dlaczego młodzi ludzie z ul. Partyzantów NIE MAJA DOSTĘPU do hali sportowej? - dlaczego burmistrz POZYWA UBOGICH za czynsz? i wiele więcej..... a w tym dlaczego pan Grzyb realizuje obietnice wyborcze z ulotek i programu wyborczego Pana Burmistrza Lesiuka, a nie realizuje obietnic złożonych w swoich ulotkach i nie realizuje swojego programu wyborczego? Czy to oznacza, że obietnice Pana Burmistrza Lesiuka miały pokrycie w możliwościach naszego miasta, a OBIETNICE pana Grzyba BYŁY MRZONKAMI BEZ JAKIEGOKOLWIEK POKRYCIA? RESPECT dla Pana Burmistrza Lesiuka!!!!! I nie pier*dol głupot, bo tylko w ostatnia środę wątek "Kto komu da szkołę?" miał ponad 400 odsłon. Go to the top of the pageraport +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ 19.06.2009, 01:23:35) * "Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Zwolenniku międzyrzeckiego PSL-u jak już nas WYBORCÓW i grzybowych PRZECIWNIKÓW nawyzywałeś, to napisz również: - dlaczego nie ma w mieście OBIECYWANYCH ogromnych funduszy unijnych? - dlaczego nie powstają OBIECYWANE "schetynówki"? - dlaczego burmistrz utwardzał parkingi BEZ POZWOLEŃ budowlanych? - dlaczego nie powstała OBIECYWANA trzecia obwodnica miejska? - dlaczego nie powstają OBIECYWANE miejsca pracy dla mlodych mieszkańców? - dlaczego burmistrz nie załatwił ŻADNEGO poważnego inwestora? - dlaczego nie powstaje kilkakrotnie OBIECYWANE kolegium językowe? - dlaczego w szkole miejskiej BIJĄ DZIECKO, a pan dyrektor w to nie wierzy? - dlaczego po Krznie nie pływają OBIECYWANE kajaki i port kajakowy jest niewykorzystywany ? - dlaczego miasto jest tak BRUDNE i zaniedbane? - dlaczego burmistrz POZWALA po ul. 3 maja jeździć TIR-om? - dlaczego żwirownia nie jest jeszcze "KOMPLEKSOWO" zagospodarowana? - dlaczego burmistrz zbudował DROGĘ DLA ELITY na stanicy, a nie naprawił ul. Kościuszki? - dlaczego burmistrz chciał SPRZEDAC STANICĘ za plecami wędkarzy? - dlaczego na żwirowni jest tak ZAŚMIECONA i brudna? - dlaczego w czasie wakacji miejskie kąpielisko NIE MA RATOWNIKA? - dlaczego na dworcu kolejowym jest tak BRUDNO i brzydko? - dlaczego nie powstał OBIECYWANY gród rycerski? - dlaczego na skwerku nie ma MAT ANTY-POŚLIZGOWYCH? - dlaczego burmistrz zatrudnia się EMERYTÓW, a zwalnia ludzi młodych? - dlaczego nie ma BEZPŁATNEGO INTERNETU dla wszystkich? - dlaczego w ogólniaku NIE MA OBIECYWANEJ BIBLIOTEKI z otrzymanego spadku? - dlaczego po raz kolejny miasto PODNOSI OPŁATY komunalne? - dlaczego mieszkańcy ul. Kościuszki NARZEKAJĄ na złą jakość wody? - dlaczego PODNIESIONO ceny ciepła w blokach? - dlaczego burmistrz nie tworzy GWARANTOWANEJ trwałej bazy akademickiej w naszym miescie? - dlaczego nie ma OBIECYWANYCH turystów? - dlaczego komendant straży miejskiej, NAZYWA przyjezdnych "bydłem"? - dlaczego w mieszkaniach komunalnych ludzie "ZNAJDUJĄ grzyba"? - dlaczego w bloku komunalnym grupy wyrostków PALĄ na klatkach schodowych OGNISKA? - dlaczego burmistrz kupił NOWY SŁUŻBOWY SAMOCHÓD za ponad 60 tysięcy złotych, a starego nie sprzedał? - dlaczego dyrektor domu kultury MUSI MIEĆ służbowe auto? - dlaczego auto straży miejskiej jest NIEOZNAKOWANE "kogutem"? - dlaczego straż miejska "ZREZYGNOWAŁA" z używania odblaskowych kamizelek i jest przez to "TAJNA"? - dlaczego burmistrz rozpoczyna "inwestycje" NIE KONSULTUJĄC ich z radnymi i mieszkańcami? - dlaczego jeszcze nie ma OBIECYWANEGO znaku graficznego - LOGO MIASTA? - dlaczego wprowadzono ZACIEMNIENIE i lampy uliczne zapalały się zbyt późno? - dlaczego burmistrz chce PRZEJĄĆ pałac Potockich? - dlaczego młodzi ludzie z ul. Partyzantów NIE MAJA DOSTĘPU do hali sportowej? - dlaczego burmistrz POZYWA UBOGICH za czynsz? i wiele więcej..... a w tym dlaczego pan Grzyb realizuje obietnice wyborcze z ulotek i programu wyborczego Pana Burmistrza Lesiuka, a nie realizuje obietnic złożonych w swoich ulotkach i nie realizuje swojego programu wyborczego? Czy to oznacza, że obietnice Pana Burmistrza Lesiuka miały pokrycie w możliwościach naszego miasta, a OBIETNICE pana Grzyba BYŁY MRZONKAMI BEZ JAKIEGOKOLWIEK POKRYCIA? RESPECT dla Pana Burmistrza Lesiuka!!!!! I nie pier*dol głupot, bo tylko w ostatnia środę wątek "Kto komu da szkołę?" miał ponad 400 odsłon. Go to the top of the pageraport +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jajcuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makumba ma taka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję kobiecie. U nas rzecz ma się podobnie. Nowy Burmistrz chce wywalić dyrektorkę i wsadzić swoją. Szczuczyn. Też podlaskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...